Vibrátory-vibrátor.cz

... je místem, kde najdete recenze vibrátorů, informace a doporučení jak a kde vibrátory nakupovat. K dispozici budou také hodnocení uživatelů a žebríček těch nejlepších vibrátorů.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

RSS novinky

"Jak poznám, že jsem nehloupá?" ptají se ženy! 02/26/2012

Mé požadavky přiváděly ženy k šílenství. Už ta ,,nehloupost". Prostě mi nedošlo, že požadavek na nehloupou ženu přesahuje rozlišovací schopnost žen hloupých, a tedy má jen minimální selektivní účinek. ,,Jak poznám, že jsem nehloupá?" píší ženy! ,,Stačí maturita na hotelovce?" Nebo: ,,Zatím jsem jenom Bc., al […]

8 věcí, které nechcete zažít při sexu! 02/23/2012

Anorgasmie, priapismus, retardovaný orgasmus... Milovaní a postelové hrátky nepřináší vždy uspokojení - naopak. Přečtěte si, co nechcete zažít, aby se ze sexu nestala vaše noční můra.

Vztah, který mi život převrátil naruby! 02/21/2012

"I když to bude znít jako otřepané klišé, na vlastní kůži jsem si ověřila, že kvůli lásce je člověk fakt schopný změnit názory i životní styl," svěřila se čtenářka Pavla a po přečtení jejího příběhu je jasné, že u ní skutečně nastala razantní změna.

Více

Vybírejte erotické pomůcky pro ženy či muže v diskrétním sexshopu, kde máte záruku včasného a diskrétního doručení. To je sex shop Erotic Store, u kterého si můžete být jisti naprosto diskrétním doručením. Navíc na adrese www.EroticStore.cz naleznete plno zajímavých článků, například o tom jak vybrat vibrátor pro ženy či zkušennosti s hledáním bodu G.

Anketa

Má vibrátor místo ve Vašem intimním životě?

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje portálu Vibrátory-vibrátor.com: