Cestování s erotickými hračkami

Plánujete si sebou vzít i erotické pomůcky?

Zima nám pomalu ale jistě dává na shledanou a čas dovolených je tu coby dup. Trávíte dlouhé chladné večery s erotickými hračkami v ruce a nedovedete si představit, že je v létě odložíte? To ani nemusíte. Poradíme vám, jak s „mazlivými pomocníky“ cestovat.


Léto a horké prázdninové noci k sexuálním dobrodružstvím přímo vybízejí. Erotické zážitky si doveze z dovolené každý druhý člověk. A aby nikdo nezůstal na ocet se postarají sexuální pomůcky.

Je nejvyšší čas naplánovat si, koho na cesty přibalit do kufrů. Vzít s sebou roztomilého robertka? Realistické dildo nebo multifunkční párový vibrátor? Proč by ne? Pamatujte jen na diskrétní balení, protože udivený celník by vás mohl na cestě za hranice všedních dnů hodně zdržet, ztrapnit a radost ze zážitku zkomplikovat. 


Máme pro vás mini průvodce cestováním, s nimž budete v bezpečí:

  • Vyberte si erotické hračky, vybavené cestovním zámkem nebo u ostatních vyjměte baterie. 
    Nikdo nechce zažít trapné situace, kdy vám bude vibrátor řádit samovolně v zavazadle, zatímco vy byste se studem nejraději propadla kilometr pod zem. Pouhé vypnutí startovacího tlačítka nebo nastavení pomůcky do klidového režimu nestačí. Senzory, vyhledávající bomby, by je na letišti objevily. 

  • Vyberte s sebou lehčí variace. Vezměte s sebou od každého druhu pouze jeden erotický stimulant a veďte v patrnosti i jejich váhu. Například místo tonážního vibrátoru zvolte lehčí dildo. Nebo místo celé sady erotických pomůcek vyberte pouze víceúčelový univerzální stimulant pro páry.

  • Berte s sebou vzorky gelů a lubrikantů v mini balení. Není potřeba vézt to největší balení a pak trnout, zda-li se vám nevylije v kufru. Pokud letíte, budete  muset dodržet objem do 100 ml nebo i méně.

  • Není nad diskrétní uložiště. Jak už jsme zmínili, užijte k převozu pomůcek samostatné sáčky na erotické pomůcky a upozorněte kontrolu na letišti nebo na hranicích, co se skrývá uvnitř. Vyhnete se tak trapasu a zvědavým pohledům kolemjdoucích.

  • Vyhněte se převozu S/M pomůcek. Nestojí to za problémy s vysvětlováním! Erotické pomůcky tohoto ražení mohou být vnímány jako zbraň.

  • Buďte upřímní. Nesnažte se nic propašovat, ani skrývat. Komunikujte a reagujte na dotazy bezpečnostních pracovníků. 

  • Prověřte legislativu země, do níž cestujete. Stále existuje mnoho zemí, kde nejsou vítané nebo jsou zcela proti zákonu. Jedná se například o Thajsko, Vietnam, Indii, Malajsii, Saudskou Arábii a Arabské Emiráty.