Recenze produktu - Satisfyer PRO G-spot Rabbit

Recenze produktu - Satisfyer PRO G-spot Rabbit

Já osobně preferuji vibrátory se stimulátorem klitorisu. Nemusím se při masturbaci dráždit rukou, mohu se uvolnit a prostě se jen poddat potěšení. Poprvé jsem se však setkala s vibrátorem, který pro stimulaci klitorisu používá nejen vibrace, ale i podtlak. Zní to úžasně, jaký ale doopravdy Satisfyer PRO G-spot Rabbit je?


Na první pohled hračka vypadá, jako by k nám byla poslána z budoucnosti. Velmi nadčasový design a elegantní provedení. Na dotek je neuvěřitelně jemný a hebký. Je ohebný, to zaručuje lehkou manipulaci, dostaneš ho kam chceš a jak chceš. Bílá barva vypadá úžasně, jen je na škodu, že na ní jde vidět každé zrnko prachu. Ještě že je vibrátor voděodolný a lze ho snadno omýt.


Nabízí 7 vibrací. Vyzkoušela jsem každou z nich, všechny jsou zábavné a vzrušující. Některé mě na vrchol dovedly okamžitě, jiné si dávaly trochu na čas. Satisfyer Pro G-spot je velmi tichý, můžeš se tedy plně koncentrovat a užít si to blaho, které v tobě vyvolá. Nedělá žádný zbytečný hluk a to i přesto, že má uvnitř sebe dva výkonné motory. To, co ovšem dělá tuto věcičku výjimečnou, je sací hlavice pro dráždění klitorisu. Stimulátor nabízí 11 sacích programů, lze ovládat jejich intenzitu.


Kombinace vibrací a podtlaku je něco neuvěřitelného! Nikdy jsem se s něčím podobným nesetkala (bohužel). Uvnitř cítíš úžasné vibrace a to, jak dráždí tvůj bod G. Zvenčí mezitím cítíš příjemný podtlak, který prokrvuje tvůj klitoris, je citlivější čím dál víc a víc. Dokonalá kombinace - vaginální a klitoridální orgasmus, intenzivní a několikanásobný! Výrobci opravdu ,,trefili hřebíček na hlavičku”. Kombinace sacího stimulátoru a vibrátoru je vážně nadčasová, vyvolá v tobě zcela nový pocit.