Poznal jsem uzounké zákoutí Japonska

Erotické povídky s pomůckami

Dovolená v Japonsku byl můj sen. Byl jsem naprosto v úžasu nad tou úplně jinou kulturou. Všechny ty sexy prdelky, co mě míjely na ulici. Krásné slečny s velkýma očima, které na mě pomrkávaly. Drobné tlapičky, kterými mi mávaly, a já už si je představoval, jak jsou nadvakrát obtočené kolem mýho stožáru. Musel jsem se hodně držet, abych se dokázal soustředit také na něco jiného. Stačilo totiž, aby v mé blízkosti některá pubertální Japonka vřískala svou mateřštinou, a mě to znělo jako sténání v pornu.

Během našeho exotického výletu jsme byli společně s kamarádem ubytovaní u jedné rodiny. Kromě otce nikdo z nich neuměl ani slovo anglicky nebo nějakým jiným jazykem. Matka a dcera v té rodině se na nás pouze hezky usmívaly a na všechno přikyvovaly. Přiznám se, že jsem si na tu mladou holku dělal tak trochu zálusk. Byla hrozně drobná, kozičky měla jako dvě lentilky pod kobercem. Zato ale měla oči jako tajemná kočka. Často s nimi po mě stříhala a občas se mi zdálo, že na mě přitom i mávla rukou a tiše mňoukla. Nebyl jsem si ale jistý, jestli to nepřikládám jen své fantazii. Nosila velmi krátké sukně do pasu. Když se ohnula, viděl jsem její kalhotky. Představoval jsem si je vlhké a voňavé od její kundičky. Černé dlouhé vlasy nosila sčesané na stranu, takže jí často padaly do obličeje a mísily se s dlouhými řasami. Jak jsem ji tak pozoroval, měl jsem při večeři občas pocit, jestli se stůl nezačíná nahýbat na stranu, jak se mi kalhoty šponovaly nahoru.

Fascinovalo mě, jak je kamarád Michal ohledně Japonek ledově klidný. Fotil si nudné budovy, koštoval japonské jídlo, a přitom byl ve svém živlu. Asi tak šestý den jsem měl já příležitost ponořit se do svého živlu. Manželé, u kterých jsme byli ubytování, večer odcházeli do divadla nebo na nějakou podobnou kulturní akci. Zkrátka a dobře v domě jsme zůstali jenom já a ta holka. Michal byl někde venku a nacpával se další várkou suši. Mně už ta syrová ryba lezla ušima.

Kolem půl osmé jsem zaslechl, jak se v horní části domu, kde měla holka pokoj, otočily kohoutky v koupelně. Sebezapírání jsem vydržel všeho všudy deset sekund. Potom už jsem tiše našlapoval po schodech. Proklouzl jsem za dveře jejího pokoje a pootevřel je na škvíru. Zrovna včas, abych ji viděl, jak se vysvléká. Vzhledem k mini délce její sukně to neměla příliš složité. Ta byla na zemi v mžiku. Bílé kalhotky si prozatím nechala. Přes hlavu si převlékla tričko, pod kterým měla tu nejmenší podprsenku, jakou jsem kdy viděl. Obojí si sundala. Jenom v kalhotkách se prohlížela před zrcadlem a vlasy si přitom stahovala do gumičky. A najednou se otočila a s úlekem uskočila k posteli. Z ní sebrala tričko a zakryla se. V odrazu v zrcadle si ani všimla, že ji pozoruju. Dívala se přímo na mě.

Statečně jsem vyšel ze své „skrýše“. Bylo to hop nebo trop. Buď se jí omluvím a potupně zmizím nebo to na ni zkusím. Protože mi v ptákovi doslova pumpovalo čerpadlo, rozhodl jsem se pro druhou možnost. Přistoupil jsem k ní a dotknul se jejích hebkých rukou. Snažila se o mírný odpor, ale nakonec je spustila podél těla. Stála tak přede mnou zase odhalená. S pohledem upřeným do jejích očí jsem jí přiložil jednu ruku na bradavku a začal ji třít. Když se nebránila, naslinil jsem si palec, aby to šlo lépe. A asi šlo, protože začala přivírat oči a potichu hekat.

Pořád jsem byl kus od ní, když jsem ji druhou rukou začal hladit přes kalhotky. Hladil jsem ji sem a tam a ona stále stejně hekala. Na dlani jsem cítil teplo jejího klína. Přes kalhotky se jí začínala propíjet vlhká skvrna. Dal jsem tu látku stranou a prsty zajel mezi její pysky. Ukazováčkem jsem vklouzl až do její mokré svatyně. Skoro se mi přitom zhroutila do náruče. Přitáhl jsem si ji konečně k sobě, a zatímco jsem ji prstil, tisknul jsem svoje rty na její. S jazykem to moc neuměla, ale přijatelně se mi poddávala.

Dotlačil jsem ji k posteli a hlavu jí zabořil do klína. Jazykem jsem zkoušel velikost její skulinky. Zdála se mi opravdu hodně uzounká. Špičkou jazyka jsem jí brnkal na klitoris, jako kdyby to byla struna na kytaře. U toho jsem si honil.

Když jsem se postavil, abych ho do ní zasunul, uviděl jsem její zděšený výraz. Něco mi povídala a lehce mě odstrkovala, když jsem se snažil protlačit ptáka do její úzký kundičky. Nedařilo se mi to. Kluzko nestačilo. Když jsem do ní potřetí zastrčil jenom žalud, rázně mě odstrčila. Byl jsem zklamaný. Ona pořád něco povídala, ale já jí nerozuměl.

Najednou vytáhla ze zásuvky tři vibrátory. Jeden větší než druhý. Nejdříve zapnula ten nejmenší a plivla na něj. Zkušeně ho prohmátla rukou a zasunula si ho do štěrbinky. Překvapeně jsem na ni zíral. Slastí zavírala oči a masírovala se vibrátorem. Monotónně u toho hekala. Po asi dvou minutách vzala do ruky větší vibrátor a opět na něj plivla a prohmátla ho. Ten jí šel zasunout obtížněji, ale povedlo se. Pohled na ni, jak si sama se sebou hraje a dělá si dobře, se mi líbil. Díval jsem se na ni a honil si ho. Dohekala a vypnula druhý vibrátor. Na řadu přišel třetí, největší. Byl jen o trochu menší než moje péro. Trochu násilím si s ním rozhrnula kundičku. Klitoris jí vibracemi nadskakoval, bradavky se jí třásly. Steny a hekání jí z úst vycházelo samo. Byl jsem těsně před vyvrcholením.

A pak si vibrátor s mlasknutím vyndala. Šlo to ztěžka, ale konečně jsem mohl poznat teplo jejího klína. Těsné stěny její jeskyňky hřály. Zabořil jsem se do ní až po kořen a jazykem jí kroužil kolem bradavek. Holka sténala hlasitěji a rychleji než předtím. Držel jsem si ji pevně za boky a píchal ji. Kňourala přitom jako kočka. Prohýbala se v zádech jako luk. Zrychloval jsem tempo. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Sem tam, sem tam. Její úzká kunda se stahovala a povolovala.

Vyndal jsem ptáka a celou ji postříkal spermatem. Stékalo jí po bradavkách, po ústech, po břiše. Měla ho všude. Mlsně si olízla trochu v koutku úst a mrkla na mě. Byl jsem vyřízený. Hrubě jsem se nacpal do koupelny jako první, abych ze sebe smyl všechnu tu námahu. Holka, jejíž jméno si nepamatoval, zůstala ležet na posteli celá od spermatu.

  • Sdílet