Zažila jsem zvířecí sex přímo na pracovišti

Erotické povídky s pomůckami

Jako manažerka výroby jsem na osobní život neměla příliš mnoho času. Dokonce i nehty, kosmetičku a kadeřnici jsem musela stihnout během pauzy na oběd. Ve svých padesáti letech jsem musela vypadat reprezentativně a neustále svěže. Což vyžadovalo spoustu práce, protože na spánek jsem měla tak maximálně čtyři hodiny denně.

Zrovna jsem seděla u svého velkého stolu. Měla jsem zhruba pět minut před dalším jednáním a z nějakého důvodu jsem si připadala hrozně frustrovaná. Nejenom psychicky, ale také tělesně. I když jsem měla kancelář uzavřenou, neubránila jsem se a rozhlédla se. Když jsem si takto paranoidně byla jistá, že mě nikdo nevidí, sáhla jsem si pod úzkou pouzdrovou sukni, která mi dělala zadeček jako hruštičku. Saténové kalhotky mě příjemně laskaly na kundičce, která se už při mém jediném doteku stáhla jako želva do krunýře. Poštěváček jsem měla citlivý jak těsně před vyvrcholením.

Před jednáním mi pořád ještě zbývaly asi tři minuty. Sáhla jsem do své osobní přihrádky ve stole a zalovila hluboko v jejích útrobách. Byla jsem si jistá, že tam ten pytlíček někde je. Nalezla jsem ho až úplně zastrčený vzadu. Než jsem ho otevřela, znovu jsem se rozhlédla po své kanceláři. Sekretářka třídila a oznamovala všechny mé návštěvy. Sama se vždy ohlašovala přes telefon, takže žádnou nečekanou návštěvou bych neměla být rušena. Z černého sametového pytlíčku jsem vyndala venušiny kuličky. Byly jenom dvě, ale za to úctyhodných rozměrů. Měla jsem k nim i ovládání, kterým se ovládala síla vibrací. Ještě jednou jsem se rozhlédla kolem dokola, než jsem si je zasunula do spolupracující skulinky pod svými kalhotkami. Vklouzly tam tak snadno. Rychle jsem se zase uhladila a vše zamaskovala. Nejdříve jsem seděla bez pohnutí. Připadala jsem si jako puberťák. Zkusmo jsem se zavrtěla na židli, abych se přesvědčila, že je mám opravdu přímo v sobě. Cítila jsem, jak se mi v pochvě pohybují a kloužou. Po tak dlouhé době to bylo hrozně vzrušující. Zapnula jsem vibrace na nejnižší stupeň. Vnímala jsem, jak se mi celý podbřišek rozvibroval. Tvrdly mi z toho bradavky.

Nečekaně do mé kanceláře vtrhl šéf vedlejšího oddělení a začal na mě křičet, kde jsem, že porada už dávno začala. Samým soustředěním na svou sexuální frustraci jsem si zapomněla hlídat čas. A sekretářka si zrovna jako na potvoru někam odskočila. Zděšením jsem upustila ovládání a s vibrujícími vnitřnostmi spěchala do zasedačky. Až těsně před dveřmi jsem si uvědomila, že mi nevibruje žaludek od nervozity, ale venušiny kuličky ve vagíně. Na návrat do kanceláře bylo pozdě. Naštěstí šla okolo moje sekretářka. Požádala jsem ji, aby šla do mé kanceláře a našla na stole menší ovládání. A na něm potom zmáčkla tlačítko vypnutí.

Seděla jsem jako na jehličkách. Neustále jsem si poposedávala sem a tam. Nohy se mi kroutily, jak jsem se kuličky snažila udržet v kluzké kundičce. Klitoris se mi stahoval a povoloval. Strnule jsem seděla u stolu a čekala, až moje sekretářka vypne alespoň ty vibrace. A skutečně, najednou ustaly. Oddechla jsem si. O okamžik později se ale zase spustily, a to rovnou na nejvyšší stupeň. Křečovitě jsem se držela stolu a polykala vzdechy. Ta slepice sekretářka asi zkoušela, k čemu to ovládání je, protože vibrace se střídavě vypínaly a zapínaly na různém stupni síly. Teď už mi nevibrovala jenom broskvička, ale celá páteř. Po těle mi stékal studený pot. Klouby prstů mi bělely námahou, abych nahlas nevykřikla vzrušením. Poštěváček bubnoval o saténovou látku kalhotek. Bradavky mi cukaly a zřetelně se rýsovaly pod tenkou halenkou. Už jsem to nemohla vydržet. Rychle jsem se omluvila a s nohami těsně u sebe proklouzla ven z kanceláře. Přeběhla jsem přes chodbu a zavřela se do kartotéky, kde nikdo nebyl. Vibrace v ten okamžik ustaly a nezdálo se, že by se chtěly znovu spustit. Sekretářka ztratila zájem o to, k čemu daný ovladač slouží.

Zhluboka jsem dýchala a nehýbala se. Tělo jsem měla v jednom ohni. Každý pohyb mě vzrušoval. Zřejmě proto jsem neslyšela, že se dveře za mnou otevřely a dovnitř vešel jeden mladý stážista z vedlejšího oddělení. Jeho přítomnost jsem zaznamenala až ve chvíli, kdy se mě zeptal, jestli jsem v pořádku. V prvním okamžiku jsem uvažovala, jak si před ním zachovat tvář, ale když jsem uviděla jeho měkké hezké tělíčko, změnila jsem názor.

Před jeho zraky jsem si vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Vyndala jsem si oslizlé venušiny kuličky a položila je na skříňku vedle sebe. Beze slova jsem k němu přistoupila a zalovila mu v kalhotách. Rozepnula jsem mu pásek a stáhla mu kalhoty ke kolenům. Jeho neduživého čůráka jsem si vložila do úst a sála mu ho jako bych tahala Jesenku z tuby. Opíral se zády o dveře a tiše sténal. Tváře mu rudly vzrušením. Pleskala jsem ho po varlatech, až je měl červené jako kraslice. V tu chvíli už mu pták stál tak, že by pod ním mohli stanovat skauti. Opřela jsem se o jednu z poliček a vyšpulila na něj zadeček. Skopnul si z nohou kalhoty a přiskočil ke mně. Tvrdým ptákem mi zajel do kundy a bušil do mě jako sbíječka. Polička se otřásala, spisy z ní padaly jako při sněhové vánici. Vyrážel ze mě steny a křik s každým přírazem. Nemohla jsem skoro popadnout dech. Tisknul se k mým zpoceným zádům a hnětl mi kozičky jako těsto na vánočku. Jeho ústa jsem měla přímo u ucha. Slyšela jsem, jak sténá. Kousal mě přitom do lalůčku.

Ten výbuch zvířecího sexu skončil brutálním vyvrcholením. Držela jsem se nejbližší kartotéky a ječela jak podřezávané podsvinče. Kunda mě u toho pálila a silně se stahovala kolem jeho ptáka. Doslova ho vymačkala do sucha. Když orgasmus odezněl a jeho vycucaný čůrák ze mě vyjel ven, z kundy mi kapalo sperma.

Stáhla jsem si sukni, upravila si vlasy a halenku a navlékla si kalhotky. Venušiny kuličky jsem si strčila do kapsy a beze slova opustila udýchaného stážistu. S čistou hlavou jsem kuličky odnesla do kanceláře a vrátila se na poradu, která už mou přítomnost opravdu vyžadovala.

  • Sdílet